Prekės aprašymas: Dėklas (nesteroidiniai vaistai nuo uždegimo)‡Aspirino terapija‡‡Saugi danga Pasitikėjimas – Kokybė – Patirtis Naudojimo instrukcijos: Laikinam nedideliems skausmams malšinti arba pagal gydytojo nurodymus Vartokite taip, kaip rekomenduojama. Kadangi šis produktas yra pailginto atpalaidavimo, jis greitai nepalengvina galvos skausmo ar kitų simptomų, kuriuos reikia nedelsiant palengvinti.. Kiti saugiai padengto aspirino 81 mg naudojimo būdai Klauskite apie tai savo gydytojo.†Šio gaminio negamina ir neplatina Bayer HealthCare LLC, Bayer® mažų dozių aspirino platintojas.‡Prieš vartodami šį produktą pasitarkite su gydytoju arba sveikatos priežiūros specialistu, kad pagerintumėte širdies sveikatą.. Aspirinas tinka ne visiems. ‡‡Dangelė padeda išvengti virškinimo trakto sutrikimų.
Naudojimo instrukcijos: Kiekvieną dozę išgerkite pilna stikline vandens. Suaugusieji ir 12 metų ir vyresni vaikai: Išgerkite 4–8 tabletes kas 4 valandas, ne daugiau kaip 48 tabletes per 24 valandas, nebent nurodė gydytojas.. Vaikai iki 12 metų amžiaus: Kreipkitės į gydytoją.
Ingridientai: Informacija apie vaistus Veiksmingi ingredientai (1 tabletė) Tikslas: Aspirinas 81 mg (NVNU) * Skausmą malšinantis * Nesteroidinis priešuždegiminis agentas Kiti ingredientai D&C Yellow Nr. 10, FD&C geltona Nr. 6, metakrilo rūgšties kopolimeras, mikrokristalinė celiuliozė, želatinizuotas krakmolas (kukurūzai), silicio dioksidas, natrio bikarbonatas, natrio laurilsulfatas, stearino rūgštis, talkas, titano dioksidas, trietilo citratas.
Atsargumo priemonės: Pakuotės akivaizdžiai matomos: Nenaudokite, jei po dangčiu atspausdintas apsauginis antspaudas yra pažeistas arba jo nėra. Reye sindromas: Vaikai ir paaugliai, turintys vėjaraupių ar į gripą panašių simptomų arba atsigaunantys nuo jų, neturėtų naudoti šio produkto. daryti. Jei vartojant šį produktą pasireiškė elgesio pokyčiai, įskaitant judesio pykinimą ar vėmimą, pasitarkite su gydytoju, nes tokie simptomai gali būti ankstyvieji Reye sindromo, retos, bet rimtos būklės, požymiai. Įspėjimas dėl alergijos rizikos: Aspirinas gali sukelti rimtų alerginių reakcijų, pvz: Gali sukelti: dilgėlinė ir veido patinimas šokastma (švokštimas)kraujavimas iš skrandžio ĮSPĖJIMAS: Šio produkto sudėtyje yra nesteroidinių vaistų nuo uždegimo (NVNU), kurie gali sukelti stiprų kraujavimą iš skrandžio. Jūsų šansai yra didesni, jei: Jei esate vyresnis nei 60 metų, turite skrandžio opą arba turite kraujavimo problemų; vartojate kraują skystinančius vaistus (antikoaguliantai) arba steroidai Kiti vaistai, įskaitant receptinius ar nereceptinius NVNU (tokių kaip aspirinas, ibuprofenas, naproksenas) Jei vartojate vaistus Jei vartodami šį produktą per dieną išgeriate daugiau nei 3 alkoholinius gėrimus Jei vartojate daugiau arba ilgiau nei nurodyta Nevartokite, jei: Vengti.Jei esate alergiškas aspirinui ar kitiems skausmą/karščiavimą mažinantiems preparatams.Jei kada nors buvo alerginė reakcija į šį produktą ar bet kurią iš jo sudedamųjų dalių.Prieš naudodami pasitarkite su gydytoju, jei:Įspėjimas apie kraujavimą iš skrandžio galioja jums:Jei yra skrandžio sutrikimas, pvz., rėmuo; jeigu yra buvę problemų; jeigu yra padidėjęs kraujospūdis, sergate širdies liga, ciroze ar inkstų liga; jeigu sergate astma; jeigu vartojate diuretikų; jeigu šiuo metu vartojate bet kokį receptinį vaistą: Prieš vartodami pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. Prašome susisiekti su mumis. Podagra Diabetas Artritas Jei pasireiškia alerginė reakcija, nutraukite vartojimą ir kreipkitės į gydytoją. Nedelsdami kreipkitės medicininės pagalbos. Jeigu pasireiškė bet kuris iš toliau išvardytų kraujavimo iš skrandžio simptomų: Galvos svaigimas Kraujas išmatose arba juodos išmatos Nepaliekantis pilvo skausmas Skausmas, kuris stiprėja arba trunka ilgiau nei 10 dienų Karščiavimas, kuris pablogėja arba trunka ilgiau nei 3 dienas. Paraudimas arba patinimas Atsiranda naujų simptomų.. Jei esate nėščia ar maitinate krūtimi, prieš naudodami būtinai pasitarkite su sveikatos priežiūros specialistu. Niekada nevartokite aspirino per paskutinius tris nėštumo mėnesius, nebent gydytojas konkrečiai nurodė. Tai gali sukelti problemų vaisiui arba gimdymo sunkumų. Saugoti nuo vaikų. Perdozavus nedelsiant kreipkitės medicininės pagalbos arba skambinkite greitosios pagalbos centrui. Laikyti nuo 15°C iki 30°C temperatūroje (59°F ir 86°F).
Paruoštas dėkle, aspirinas, maža dozė, 81 mg, 300 enteriškai dengtų tablečių